Zveřejněno 1. března 2022 v rubrice Zajímavosti

Zábava i dřina v jednom! Tančete s profesionálem.

Setkali jste se už s Pro-Am tancem? Jedná se o složení slov profesionál - amatér. Touto formou mají dámy jedinečnou možnost zažít, jaký je tanec s profesionálním tanečníkem, nebo si také pánové mohou zkusit tancování s profesionální tanečnicí.

Zábava i dřina v jednom! Tančete s profesionálem.

Toto odvětví tance je poměrně mladé, ale vyvíjí se závratným tempem. Je jen na Vás, jak seriózní postoj zaujmete a jak moc se necháte vtáhnout do víru tance. 

Velkou výhodou je individuální přístup, jelikož se můžete se svým profi partnerem domlouvat na časech, které vyhovují oběma stranám. Samotná soukromá - individuální lekce tance jeden na jednoho se také plně přizpůsobuje vašim potřebám a šikovnosti. Budete mít postaveny originální taneční choreografie speciálně pro Vás a společně je budete pilovat k dokonalosti. 

Další možností tréninku jsou sólo-ladies hodiny, kde se několika dámám věnuje jeden profesionální tanečník či tanečnice. Pomocí jednoduchých krokových variací zapracujete na estetice i technice tance, dozvíte se tipy a triky, díky nimž zazáříte na tanečním parketě. 

Můžete se také účastnit Pro-Am skupinových tanečních lekcí nebo dokonce Pro-Am tanečních víkendů, které se pravidelně pořádají a kde Vám jsou k dispozici profesionální partneři. Zažijete tak společenskou událost na vysoké úrovni. Součástí těchto akcí jsou hromadné taneční hodiny zaměřené na zlepšení vašich tanečních schopností a večerní tančírna, kde si opravdu pořádně potancujete. Mimo tancování samotné poznáte nové lidi se stejnými zájmy a navážete tak třeba i nová přátelství. 


Těm, kteří se vyžívají v soupeření, rádi se porovnávají s ostatními a hledají více než zábavu, se otevírají brány soutěžního světa! Ukázat se můžete nejen na četných soutěžních po České republice, ale i všemožně po světě. Je jen na Vás, kam se chcete vydat. Je libo Praha, Vídeň, Budapešť, či snad okouzlující Řím? Chcete se vydat ještě dál, tak co třeba Antalya - Turecko? Jak krásně takové soutěže vypadají, můžete zhlédnout ve videích níže. 

https://www.instagram.com/reel...
https://www.instagram.com/reel...Dále si můžete přečíst

Vyhlášení ranklistu 2022

Vyhlášení ranklistu 2022

Sportovní tanec 3. února 2023
Český svaz tanečního sportu uspořádal 7. ledna každoroční kongres, v rámci kterého proběhlo také vyhlašování výsledků ranklistu za rok...
Úspěchy na soutěžích Brno Open

Úspěchy na soutěžích Brno Open

Sportovní tanec21. listopadu 2022
Druhá nejvyšší soutěž v seriálu světových soutěží - World Open se tentokrát uskutečnila v Brně!