Zveřejněno 27. června 2022 v rubrice Zajímavosti

Nový formát Pro-Am víkendů!

Již podruhé se v prostorách iDance studia v Ostravě uskutečnil zbrusu nový a doposud nevídaný formát Pro-Am událostí, a to Pro-Am EXCLUSIVE Camp!

Nový formát Pro-Am víkendů!

Tento víkend pro Pro-Am tanečnice je výjimečný z toho důvodu, že se nemusí dělit o profesionálního partnera s další tanečnicí, ale profík se po celou dobu věnuje jen své jedné partnerce. Taneční zážitek je tak o to silnější, jelikož se vám dostane veškeré pozornosti partnera, který navíc “neplýtvá energií pro jinou”!

A co dál takový víkend přináší? Nedílnou součástí je pořádná dávka EXCLUSIVNÍCH informací od těch nejlepších tanečníků. Lektory campu a těmi, kdo vás celý víkend provází, jsou Tomáš Gál a Sabina Karásková. Právě pod jejich vedením se zdokonalujete na solo i párových seminářích a večer nechybí samozřejmě practise, neboli tančírna, kde nasajete správnou soutěžní atmosféru.

Po skončení celého dne se všichni sejdou u občerstvení v podobě rautu s posezením. Při této příležitosti se pobavíte a strávíte příjemné chvíle v kolektivu lidí se stejnými zájmy, kde se můžete velmi inspirovat a nebo vzájemně více poznat.

Dámy, které mají to štěstí a podaří se jim přihlásit na tento EXCLUSIVE camp, jsou hýčkány a rozmazlovány dárečky a drobnými pozornostmi od samotných organizátorů. Nepropásněte další příležitost a při zvažování účasti jednejte rychle, místa jsou vždy úzce omezená!

 

Dále si můžete přečíst

Vyhlášení ranklistu 2022

Vyhlášení ranklistu 2022

Sportovní tanec 3. února 2023
Český svaz tanečního sportu uspořádal 7. ledna každoroční kongres, v rámci kterého proběhlo také vyhlašování výsledků ranklistu za rok...
Úspěchy na soutěžích Brno Open

Úspěchy na soutěžích Brno Open

Sportovní tanec21. listopadu 2022
Druhá nejvyšší soutěž v seriálu světových soutěží - World Open se tentokrát uskutečnila v Brně!