Zveřejněno 27. června 2022 v rubrice Zajímavosti

Nový formát Pro-Am víkendů!

Již podruhé se v prostorách iDance studia v Ostravě uskutečnil zbrusu nový a doposud nevídaný formát Pro-Am událostí, a to Pro-Am EXCLUSIVE Camp!

Nový formát Pro-Am víkendů!

Tento víkend pro Pro-Am tanečnice je výjimečný z toho důvodu, že se nemusí dělit o profesionálního partnera s další tanečnicí, ale profík se po celou dobu věnuje jen své jedné partnerce. Taneční zážitek je tak o to silnější, jelikož se vám dostane veškeré pozornosti partnera, který navíc “neplýtvá energií pro jinou”!

A co dál takový víkend přináší? Nedílnou součástí je pořádná dávka EXCLUSIVNÍCH informací od těch nejlepších tanečníků. Lektory campu a těmi, kdo vás celý víkend provází, jsou Tomáš Gál a Sabina Karásková. Právě pod jejich vedením se zdokonalujete na solo i párových seminářích a večer nechybí samozřejmě practise, neboli tančírna, kde nasajete správnou soutěžní atmosféru.

Po skončení celého dne se všichni sejdou u občerstvení v podobě rautu s posezením. Při této příležitosti se pobavíte a strávíte příjemné chvíle v kolektivu lidí se stejnými zájmy, kde se můžete velmi inspirovat a nebo vzájemně více poznat.

Dámy, které mají to štěstí a podaří se jim přihlásit na tento EXCLUSIVE camp, jsou hýčkány a rozmazlovány dárečky a drobnými pozornostmi od samotných organizátorů. Nepropásněte další příležitost a při zvažování účasti jednejte rychle, místa jsou vždy úzce omezená!

 

Dále si můžete přečíst

Světové hry- cesta Tomáše a Sabiny

Světové hry- cesta Tomáše a Sabiny

Sportovní tanec 8. srpna 2022
Spousta dřiny,, stresu, procestovaných nocí a zrušených letů, ale hlavně nových zkušeností, zážitků, lidí a splněných snů. To vše a...
Olympiáda dětí a mládeže

Olympiáda dětí a mládeže

Sportovní tanec 7. července 2022
Olympiáda dětí a mládeže, velmi prestižní událost podporována nejen samotnými kraji České republiky, ale také Českým olympijským týmem....