Zveřejněno 12. srpna 2022

Tomáš Přikryl se Sanelou Los Chovancovou v TOP 50 ve světovém ranklistu

Zlomový okamžik, cíl, za kterým se žene každý tanečník. Pro někoho to je jen číslo, ale v tanečním světě to znamená mnoho. Řeč je o překročení hranice nejlepší světové padesátky v ranklistu a Tomáši Přikrylovi se Sanelou Los Chovancovou se to nedávno podařilo!

Tomáš Přikryl se Sanelou Los Chovancovou v TOP 50 ve světovém ranklistu

Momentálně patří Tomášovi se Sanelou 36. příčka ve světovém žebříčku standardních tanců kategorie dospělí. Po covidové pauze mohli opět začít naplno soutěžit a zapsat si tak body za chybějící soutěže. Jejich skvělé výsledky na nejprestižnějších událostech sezóny byly odměněny opravdu bleskovým vzestupem.

A co světová padesátka s sebou přináší?

Tyto páry mohou na soutěžích získat označení Star Couple - hvězdný pár a být nasazeni rovnou do druhého kola. Ovšem na druhou stranu se už nemohou účastnit soutěží Rising Stars - vycházející hvězdy. Jedny dveře se jim tedy zavřely, ale mnoho dalších mají před sebou otevřených dokořán. 

Tomáš se Sanelou patří mezi velmi mladé a nadějné taneční páry a nyní se budou prát v poli nejzkušenějších tanečníků světa. Je to pro ně nejen splněný cíl, ale také nová energie a hnací motor pro jejich budoucí tancování.Dále si můžete přečíst

Vyhlášení ranklistu 2022

Vyhlášení ranklistu 2022

Sportovní tanec 3. února 2023
Český svaz tanečního sportu uspořádal 7. ledna každoroční kongres, v rámci kterého proběhlo také vyhlašování výsledků ranklistu za rok...
Úspěchy na soutěžích Brno Open

Úspěchy na soutěžích Brno Open

Sportovní tanec21. listopadu 2022
Druhá nejvyšší soutěž v seriálu světových soutěží - World Open se tentokrát uskutečnila v Brně!