Zveřejněno 1. září 2022 v rubrice Zajímavosti

Ze školních lavic na taneční parket!

Školní rok nám začal a ruku v ruce s ním startuje i další taneční sezóna! Řady členů iDance studia se rozšířily o nové tváře plné nadšení z tance a taneční sály jsou tak přeplněny energií.

Ze školních lavic na taneční parket!

Jako každý rok se září nese v duchu otevírání nových tanečních kurzů a kroužků, kde se tvoří nové kolektivy. Děti se odpoledne pravidelně scházejí na tanečním sále, aby po celém dni ve školních lavicích rozhýbaly svá tělíčka v rytmech disco a latinsko-amerických tanců. Zažijí společně spoustu zábavy a tvoří si nová přátelství, někdy i na celý život. 

Nově můžete děti přihlásit do tanečních kroužků Baby iDance (3-6 let) a Mini iDance (6-13) ve Zlíně, Ostravě a Kravařích!

Pokud stále váháte, zda je tancování vhodné právě pro vaše dítě, vězte, že je to jedna z nejvšestrannější pohybových aktivit. Podporuje zdravé držení těla, rozvíjí pohybovou koordinaci, takže si dítě v budoucnu lépe osvojí jakýkoliv sport. Navíc taneční prostředí naučí dítě společenskému chování a vybuduje v něm hudební sluch, cit pro estetiku a umocní uměleckou část osobnosti. Ať už tedy dítě u tancování setrvá, či si najde jinou vášeň, budete si jisti, že to nebyla ztráta času a vy jste neudělali špatnou volbu pro budoucnost vaší ratolesti.

Ještě jste nic nepropásli! Své malé poklady můžete do tanečního kroužku stále přihlásit a zpestřit tak jejich školní rok.

Máte-li jakékoliv dotazy a nezastihli jste zástupce iDance studia například na Wannado festivalu ve Zlíně, neváhejte využít e-mail, či telefonní kontakt. Pokud jste z Ostravy, můžete se zastavit na Veletrhu zájmových aktivit v nákupním centru Avion Shopping Park Ostrava, kde najdete stánek iDance studia ve dnech 3. - 4. září 2022 v čase 10:00 - 18:00.Dále si můžete přečíst

Vyhlášení ranklistu 2022

Vyhlášení ranklistu 2022

Sportovní tanec 3. února 2023
Český svaz tanečního sportu uspořádal 7. ledna každoroční kongres, v rámci kterého proběhlo také vyhlašování výsledků ranklistu za rok...
Úspěchy na soutěžích Brno Open

Úspěchy na soutěžích Brno Open

Sportovní tanec21. listopadu 2022
Druhá nejvyšší soutěž v seriálu světových soutěží - World Open se tentokrát uskutečnila v Brně!