Zveřejněno 1. září 2022 v rubrice Zajímavosti

Ze školních lavic na taneční parket!

Školní rok nám začal a ruku v ruce s ním startuje i další taneční sezóna! Řady členů iDance studia se rozšířily o nové tváře plné nadšení z tance a taneční sály jsou tak přeplněny energií.

Ze školních lavic na taneční parket!

Jako každý rok se září nese v duchu otevírání nových tanečních kurzů a kroužků, kde se tvoří nové kolektivy. Děti se odpoledne pravidelně scházejí na tanečním sále, aby po celém dni ve školních lavicích rozhýbaly svá tělíčka v rytmech disco a latinsko-amerických tanců. Zažijí společně spoustu zábavy a tvoří si nová přátelství, někdy i na celý život. 

Nově můžete děti přihlásit do tanečních kroužků Baby iDance (3-6 let) a Mini iDance (6-13) ve Zlíně, Ostravě a Kravařích!

Pokud stále váháte, zda je tancování vhodné právě pro vaše dítě, vězte, že je to jedna z nejvšestrannější pohybových aktivit. Podporuje zdravé držení těla, rozvíjí pohybovou koordinaci, takže si dítě v budoucnu lépe osvojí jakýkoliv sport. Navíc taneční prostředí naučí dítě společenskému chování a vybuduje v něm hudební sluch, cit pro estetiku a umocní uměleckou část osobnosti. Ať už tedy dítě u tancování setrvá, či si najde jinou vášeň, budete si jisti, že to nebyla ztráta času a vy jste neudělali špatnou volbu pro budoucnost vaší ratolesti.

Ještě jste nic nepropásli! Své malé poklady můžete do tanečního kroužku stále přihlásit a zpestřit tak jejich školní rok.

Máte-li jakékoliv dotazy a nezastihli jste zástupce iDance studia například na Wannado festivalu ve Zlíně, neváhejte využít e-mail, či telefonní kontakt. Pokud jste z Ostravy, můžete se zastavit na Veletrhu zájmových aktivit v nákupním centru Avion Shopping Park Ostrava, kde najdete stánek iDance studia ve dnech 3. - 4. září 2022 v čase 10:00 - 18:00.Dále si můžete přečíst

Příměstské tábory iDance

Příměstské tábory iDance

Zajímavosti 7. září 2023
Začíná nový školní rok a prázdniny jsou za námi. Na co se děti mohli těšit během léta v našem studiu?
GrandSlam v Číně

GrandSlam v Číně

Sportovní tanec 4. září 2023
Naši reprezentanti Tomáš Gál se Sabinou Karáskouvou se zúčastnili Grandslamu v Číně
Galavečer iDance Studia

Galavečer iDance Studia

Zajímavosti 4. srpna 2023
Ve velkolepých tanečních prostorech iDance Studia ve Zlíně zářil výjimečný galavečer dne 5. května 2023. Tato očekávaná událost přitáhla...
Jak jsme účinkovali v Sex o'clock

Jak jsme účinkovali v Sex o'clock

Zajímavosti 5. června 2023
Nově se veřejnost může setkat se seriálem Sex o'clock běžícím na streamovací platformě Voyo. Příběh je zasazen do realistického prostředí...