Zveřejněno 18. listopadu 2022 v rubrice Sportovní tanec

Gajdoš - Štefková ve finále mistrovství ČR dětí 2022

Dvanáct nejlepších dětských párů ve věku 10 až 12 let se sjelo poslední říjnový víkend do Brna, kde se konalo jejich historicky první mistrovství České republiky v latinskoamerických i standardních tancích.

Gajdoš - Štefková ve finále mistrovství ČR dětí 2022

Také iDance taneční studio mělo své zástupce v podání páru Lukáš Gajdoš a Barbora Štefková. Tito dva malí velcí dříči zúročili dlouhodobou tvrdou práci a blýskli se ve finále v obou kategoriích. V sobotu se v latinskoamerických tancích umístili na bramborovém čtvrtém místě a v neděli ve standardních tancích jim patřila šestá příčka. Podpořit je přijela rodina, trenéři a také další páry iDance studia, které soutěžily později ten den na soutěžích Brno open. Lukášovi s Barčou byly však soutěže MČR málo a v neděli si střihli dokonce mezinárodní WDSF soutěž juniorů 1 ve standardních tancích. 

I přes náhlé onemocnění těsně před šampionátem nakonec děti podaly skvělé výkony a trenérský tým je na ně neskutečně pyšný! Krásnou taneční kariéru má tohle blonďaté duo ještě celou před sebou a už nyní zase pilně trénují a soutěží.

vyhlášení vítězů pod dozorem Tomáše Gála

V odkaze níže můžete zhlédnout finálovou ukázku tance chacha Lukáše a Barči z MČR dětí v latině.

https://youtu.be/dZpe1MCR5mU



Dále si můžete přečíst

Příměstské tábory iDance

Příměstské tábory iDance

Zajímavosti 7. září 2023
Začíná nový školní rok a prázdniny jsou za námi. Na co se děti mohli těšit během léta v našem studiu?
GrandSlam v Číně

GrandSlam v Číně

Sportovní tanec 4. září 2023
Naši reprezentanti Tomáš Gál se Sabinou Karáskouvou se zúčastnili Grandslamu v Číně
Galavečer iDance Studia

Galavečer iDance Studia

Zajímavosti 4. srpna 2023
Ve velkolepých tanečních prostorech iDance Studia ve Zlíně zářil výjimečný galavečer dne 5. května 2023. Tato očekávaná událost přitáhla...
Jak jsme účinkovali v Sex o'clock

Jak jsme účinkovali v Sex o'clock

Zajímavosti 5. června 2023
Nově se veřejnost může setkat se seriálem Sex o'clock běžícím na streamovací platformě Voyo. Příběh je zasazen do realistického prostředí...