Zveřejněno 3. února 2023 v rubrice Sportovní tanec

Vyhlášení ranklistu 2022

Český svaz tanečního sportu uspořádal 7. ledna každoroční kongres, v rámci kterého proběhlo také vyhlašování výsledků ranklistu za rok 2022. Z iDance tanečního studia se tři páry umístily na předních příčkách v různých věkových kategoriích a disciplínách.

Vyhlášení ranklistu 2022

Hlavní dospělou kategorii v latinskoamerických tancích se již podruhé za sebou podařilo vyhrát páru Tomáš Gál a Sabina Karásková.

Ve standardních tancích nasbírali druhý nejvyšší počet bodů Tomáš Přikryl se Sanelou Los Chovancovou.

Kategorii Do 21 let v latině ovládl díky svému celoročnímu usilovnému snažení a tvrdé práci pár Mario Kiršner a Adéla Golombová.

V rámci kongresu měly páry možnost vyslechnout zajímavé a obohacující přednášky od špičkových světových trenérů, kterými byli za standardní tance Lasse Odegaard z Norska a pro latinskou část Karina Rubio ze Španělska. Tanečníci si přednášky i lekce velmi pochvalovali a přijeli plní inspirace a nových informací. Díky Českému tanečnímu svazu, který akci zaštiťoval, mohli spolupracovat s tak skvělými tanečníky a trenéry, za což jsou nesmírně vděční.Dále si můžete přečíst

MČR STT - Zase o stupeň výše

MČR STT - Zase o stupeň výše

Sportovní tanec15. března 2023
V sobotu 25. února se atmosféra pražského sálu Lucerna roztancovala v rytmu standardních tanců. Podobně jako na MČR LAT, i zde letos...