Zveřejněno 15. března 2023 v rubrice Sportovní tanec

MČR STT - Zase o stupeň výše

V sobotu 25. února se atmosféra pražského sálu Lucerna roztancovala v rytmu standardních tanců. Podobně jako na MČR LAT, i zde letos přibyla kategorie Dětí, a tak to byl opravdu rozmanitý protančený den.

MČR STT - Zase o stupeň výše

iDance taneční páry zaznameny úspěchy v několika věkových kategoriích.

Prvním rokem tancovali mezi staršími páry Juniorů 1 Lukáš Gajdoš a Barbora Štefková. Dotancovali až do semifinále a umístili se na krásné 8. příčce z celkových 24 párů.

Ve starší mládežnické kategorii poměřil své síly pár Šimon Brdička a Bára Špičáková. Zařadili se na 19. místo z 47 párů. 

Nejnapínavější podívaná to byla v hlavní dospělé kategorii, kde mělo iDance studio svá želízka v ohni, pár Tomáše Přikryla se Sanelou Los Chovancovou. V této soutěži startovalo neskutečných 60 párů a Tomáš se Sanelou hladce propluli až do finále. Z minulého roku obhajovali titul druhých vicemistrů, avšak svým skvělým výkonem se jim podařilo dosáhnout na stupeň ještě vyšší a ve velmi těsném souboji získali druhé místo a titul vicemistrů ČR 2023. Svým přesvědčivým a muzikálním projevem si získaly srdce diváků v celém sále Lucerna. 


Záznam z mistrovství můžete sledovat na ČT sport na následujícím odkaze: https://www.ceskatelevize.cz/p...

Dále si můžete přečíst

Týmovou prací až k titulu

Týmovou prací až k titulu

Sportovní tanec17. května 2023
V neděli před Velikonoci vkročila ostravská výprava iDance studia opět na taneční parket odhodlána vydobýt co nejlepší umístění....
iDance Cup

iDance Cup

Sportovní tanec20. dubna 2023
První březnovou neděli se v prostorách zlínského studia konal 1. ročník soutěže iDance Cup. Tréninkové prostředí tanečního sálu se...