Latino ladies

Tanec vás dělá krásnými!

Umět ovládat své tělo, zpevnit a zapojit ty správné svalové partie, pohybovat se na podpatcích s elegancí modelky a vychutnat si smyslnou radost z pohybu. To vše vám dají lekce kurzů Lady latino. Jsou zaměřené na výuku latinskoamerických tanců, jako jsou samba, Chacha, Rumba nebo Jive. Využíváme i prvky z mamba, salsy, bachaty, merengue a dalších latinských tanců v sólové úpravě pro ženy.
Během lekcí se nezabýváme jen výukou tanečních kroků a figur, ale také celkovým rozvojem vnímání a pohybů ženského těla.

  Komu je kurz určený

  Taneční výuka latino ladies je vhodná pro všechny slečny a dámy, které se chtějí naučit tančit na moderní latinskoamerickou hudbu. Kurz je zaměřen na rozvoj typických ženských pohybů, zpevnění a zlepšení postavení těla.

  Jak kurz probíhá

  Základ kurzu tvoří čtyři latinskoamerické tance: samba, chacha, rumba a jive. Kromě nich se věnujeme i mambu, salse a občas pro zpestření i dalším tancům latinské ameriky (paso doble, bachata apod.) Hodina začíná zahřátím a rozhýbáním svalů důležitých pro správné postavení těla, poté se postupně naučíme kroky figur, které jsou v konečné fázi spojovány do originálních choreografií. Velký důraz je kladen na smyslnost pohybu a vlastní taneční projev. Celá hodina je vedena v   pohodové a uvolněné atmosféře.

  Místo konání kurzu a oblečení

  Do kurzů se nosí neformální taneční či tréninkové oblečení. Na sebe si vezměte cokoliv volného a pohodlného a boty s měkkou, nebarvící podrážkou, klidně i ponožky.

  CENA: 1900,- / 10 lekcí

  MÍSTO: 

  iDance Studio, Gahurova 5265, 760 01 Zlín

  Začátek kurzu: 

  Středa 14. 2. 2024 - připojit se můžete také v průběhu


  KURZDENMÍSTOČAS
  ZačátečníciPondělíiDance Studio Zlín18:30 - 19:15
  PokročilíPondělí
  iDance Studio Zlín19:30 - 20:15
  ZačátečníciStředaiDance Studio Zlín18:30 - 19:15

  Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.